Ip: Monitor: Nazwa: Rodzaj: Kup: Wejdź:
193.33.177.32:27261 [LOD1] LOD #1 1000 lvl | EXPx16
bez resetów
sklep /

FAQ

SCREENY

1. Kto może zrobić nam screena?
Screena może zrobić administrator sieci.

2. Dlaczego są one robione?
SSy robi się po to, żeby upewnić się czy dany gracz nie gra na niedozwolonej grafice. Na serwerach wymagana jest grafika OpenGL. Dozwolona jest także grafika D3D. Osoby grające z grafiką Software zostaną zbanowane. Po zrobionym screenie administrator może stwierdzić na jakiej grafice gracz grał.

3. Gdzie znajdują się zrobione screeny (SSy)?
SSy zapisują się tam gdzie jest zainstalowany CS NS (nonsteam) albo CS (STEAM). Ponadto nazwa pliku zaczyna się od nazwy mapy, na której został zrobiony screen.

 • w przypadku NonSteama:
  C:\Program Files\Valve\cstrike_polish lub C:\Program Files\Valve\cstrike

 • w przypadku STEAMA:
  C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa_użytkownika\counter-strike\cstrike_polish lub
  C:\Program Files\Steam\steamapps\nazwa_użytkownika\counter-strike\cstrike

4. Na jakie strony najlepiej je wkleić?
Screeny powinny być spakowane w .rar/.zip i wrzucone na stronę obsługującą spakowane pliki .rar/.zip,  np.: http://www.speedyshare.com

5. Gdzie w Windows 7 zapisują się screeny?
 • Kliknij w pasek START, następnie przejdź do pola 'URUCHOM' (znajduje się na dole paska)
 • Wpisz: %appdata% i wciśnij ENTER
 • Uruchomi się folder 'Roaming'. W pasku folderu (podobny do paska w przeglądarce internetowej) kliknij na AppData i wybierz folder 'LOCAL'
 • W folderze 'LOCAL' szukamy podfolderu o nazwie 'VirtualStore'
 • Wyszukujemy 'Program Files' klikamy, a następnie wchodzimy w folder 'Counter-Strike'
 • Dalej klikamy w 'cs_strike'
 • Naszym oczom ukazują się zrobione SSy.

6. Jak zrobić screena menu albo komunikatu, który mi się pojawił?
Należy wcisnąć przycisk Print Screen na klawiaturze, wyłączyć CS'a i dopiero wtedy wkleić screena, np. do Painta. Jeśli nie wyłączymy CS'a, do Painta wklei nam się czarny obraz.

7. Jak zrobić screena podczas gry?
Najpierw należy zbindować klawisz, którym chcemy robić ss'y. W czasie gry wchodzimy do konsoli klawiszem "~" i wpisujemy komendę bind "klawisz" "snapshot", np. bind "F6" "snapshot". Gdy będziemy chcieli zrobić ss'a wciskamy wybrany klawisz.

REZERWACJE

1. Co to jest rezerwacja nicku i jak ją zrobić?
Rezerwacja daje pewność, że na danym nicku gra tylko właściciel nicku. Rezerwację można założyć w sklepiku. Pełny poradnik.

2. Mam aktywną rezerwację, mimo to podczas wejścia do gry wyrzuca mnie z serwera z powodem:
Rozłączony
Zostałeś rozłączony z serwerem.
Powód: Kicked: Ten nick jest zarezerwowany. Połącz się z innym nickiem lub użyj setinfo "_res" "twoje_hasło".
Jak to naprawić?

Jeżeli wyrzuca Cię z serwera należy wykonać trzy kroki:

1. W konsoli (używając klawisza '~', pod Escape) wpisać setinfo "_res" "twoje_hasło", zatwierdzić enterem i wejść do gry. Jeśli to nie pomoże:

2. Należy edytować swoje hasło w pliku config.cfg (punkt 3.), ale najpierw sprawdzić, czy ten plik we właściwościach nie jest ustawiony, jako 'Tylko do odczytu'.

3. Jeśli wyrzuca Cię z serwera, a masz założoną rezerwację na nick, być może masz źle wpisane hasło w configu. Należy znaleźć folder, gdzie jest zainstalowany Counter Strike, czyli Counter Strike > podfolder csstrike > plik config.cfg. Plik config.cfg należy otworzyć za pomocą jakiegokolwiek notatnika. Należy znaleźć wpis setinfo "_res" "twojehasło" i w miejsce twojehasło, należy podać swoje hasło do rezerwacji. Plik zapisać.


Beztytułu1

Jeżeli to nie pomogło, prawdopodobnie nick zarezerwował już inny gracz. Jeśli to kradzież, bądź nie pamiętasz hasła do rezerwacji napisz na forum w dziale 'Rezerwacja nicku'.


3. Zapomniałem hasła do rezerwacji lub chciałbym edytować rezerwację. Czy jest to możliwe?
Jeśli wcześniej w sklepiku ustawiłeś adres e-mail, będziesz mógł zrestartować swoje hasło właśnie w sklepiku pod linkiem sklep LOD1. Gdy wejdziesz w wybrany panel po lewej stronie, pod miejscem do wpisania loginu i hasła jest opcja "Przypomnij hasło".

Rezerwacje edytuje się w ustawieniach sklepiku po zalogowaniu.

W razie jakichkolwiek problemów możesz napisać na forum w dziale 'Rezerwacja nicku'. Zanim napiszesz przeczytaj pełny poradnik.

KOMENDY

1.  Do czego służy komenda "u@"?
Komenda "u@" służy do kontaktowania się z administratorami na serwerze, poprzez wpisanie "u" (say_team), a nastepnie po naciśnięciu "@" można napisać wiadomość. Wiadomość będą widzieli tylko administratorzy.

2. Do czego służą komendy "amx_ip" i "amx_last"?
Po wpisaniu komendy "amx_ip" można sprawdzić IP każdego gracza obecnie przebywającego na serwerze. Komendą "amx_last" można sprawdzić IP gracza, który już wyszedł z serwera.

VIP/SLOT

1. Co daje wykupienie konta Vip, Vip Pro, slota, bądź doświadczenia?

 • Konto Vip daje możliwość grania klasami Vip oraz o 30% szybsze zdobywanie doświadczenia na każdej klasie.
 • Konto Vip Pro daje możliwość grania klasami Vip Pro, o 60% szybsze zdobywanie doświadczenia na każdej klasie oraz 1000$ na początku każdej rundy.
 • Slot rezerwuje miejsce na serwerze, nawet jeżeli serwer jest zapełniony.
 • Doświadczenie zwiększa poziom postaci.

2. Do kogo zgłosić się, w celu zakupienia konta Vip, konta Vip Pro, slota lub doświadczenia?
Nie musisz się do nikogo zgłaszać. W Lord of Destruction każdy serwer posiada swój własny automatyczny sklep, w którym można dokonywać zakupów, tj.: sklep LOD 1 (a,b,c), sklep LOD 2 (a,b).

SPRAWDZANIE SWOICH DANYCH

1. Jak mogę sprawdzić swoje IP?
Swoje IP można sprawdzić na stronie internetowej http://www.mojeip.net.

AUTOMATYCZNY SKLEP

1. Co to jest system polecającego?
Podczas rejestracji w automatycznym sklepie Użytkownik ma możliwość wpisania nicku z gry osoby, która poleciła mu serwery cs-lod. Osoba polecająca będzie otrzymywała określoną ilość punktów, za każdym razem, jeśli Użytkownik zakupi punkty w sklepie lub wbije określony poziom postaci.

2. Podczas doładowanie punktów poprzez sms pukawka pokazuje mi się komunikat: "Aby kupić punkty musisz przypisać do konta steam ID? Jak mam to zrobić?
Aby przypisać steam ID do konta, należy wejść w Ustawienia, gdzie następnie należy uzupełnić wymagane dane. Po przypisaniu SID w zakładce Doładuj punkty - Sms pukawka pokaże się numer telefonu i treść jaką trzeba wpisać, żeby kupić punkty.

SteamID

Ustawienia

SID

Kupno

AWANS NA ADMINISTRATORA

1. Jakie warunki muszę spełnić, aby zostać administratorem?

Warunkami koniecznymi są: 

 • brak różowego nicku na forum,
 • min. 100 przegranych godzin na serwerach LOD,
 • ukończone 16 lat,
 • mniej niż 5 banów na koncie,
 • brak banów przez ostatnie pół roku,
 • min. 15 sensownych postów w działach: Bany, Demka, Skargi na graczy (w tym ocena demek), Sprawy serwera,
 • posiadanie konta steam z oryginalnym CSem.

Warunkami dodatkowymi są: praca na rzecz sieci, brak skarg i ostrzeżeń od administratorów. Warunki dodatkowe są rozpatrywane indywidualnie dla każdego podania.

2. Gdzie złożyć podanie o administratora?
Podania można składać w działach 'Podanie o administratora' odpowiednio do serwera, na którym chce się otrzymać awans (koniecznie zgodnie z formularzem). Każde podanie oczekuje na rozstrzygnięcie przez min. 48h, tak aby każdy gracz i administrator zdążył się wypowiedzieć.

SPRZEDAŻ, ZAMIANA NICKU

1. Nie gram już na swoim nicku. Czy mogę go sprzedać lub wymienić się nim z innym graczem?
Tak. Jednak tylko pod warunkiem, że jesteś prawowitym właścicielem tego nicku. W celu sprzedaży lub zamiany nicku należy napisać w tym dziale temat zgodnie z formularzem. Następnie obie strony muszą potwierdzić transakcję poprzez napisanie postu. Ma to na celu wykluczenie sytuacji z kradzieżami nicku oraz ewentualnymi nieporozumieniami.

Wraz z kontem w grze należy udostępnić nowemu właścicielowi hasła do sklepów (jeśli były założone) oraz do rezerwacji. Nowy właściciel powinien jak najszybciej zmienić hasła na własne.

Wykluczona jest sprzedaż lub zamiana kontami na forum.

USTAWIENIA FORUM

1. Z powodu zmiany czasu na letni/zimowy mam złą godzinę na forum. Jak ustawić prawidłową?
Aby ustawić prawidłową godzinę, należy wejść w lewym górnym rogu do Panelu użytkownika, a następnie kliknąć Ustawienia forum. W polu "Strefa czasowa" należy wybrać: [UTC+1, A] Czas środkowoeuropejski oraz poniżej w polu "Czas letni/DST" należy zaznaczyć "Tak", jeśli zmieniamy czas w marcu, natomiast "Nie", jeśli zmieniamy czas w październiku.

2. Gdzie złożyć podanie o administratora?
Podania można składać w działach 'Podanie o administratora' odpowiednio do serwera, na którym chce się otrzymać awans (koniecznie zgodnie z formularzem). Każde podanie oczekuje na rozstrzygnięcie przez min. 48h, tak aby każdy gracz i administrator zdążył się wypowiedzieć.

Sonda

Czy zmiany na serwerze są potrzebne?

Kanał YouTube

Partnerzy

Facebook