Lord of Destruction - calkiem nowy Diablomod do counter strike 1.6

Serwery do counter strike 1.6 non steam / steam

Serwery:

Ip: Monitor: Nazwa: Rodzaj: Kup: Wejd┼║:
193.33.177.32:27261 [LOD1] LOD #1 1000 lvl | EXPx16
bez reset├│w
sklep /

Reset lvl?

Wa┼╝ne sprawy dotycz─ůce LOD 1

Jeste┼Ťcie za resetem lvli?

Tak.
7
33%
Nie.
14
67%

Liczba głosów : 21

Demon

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 17 pa┼║dziernika 2011, 00:01

Lokalizacja: kondominium rosyjsko-niemieckie pod ┼╝ydowskim zarz─ůdem powierniczym

Podzi─Ökowa┼é : 222 razy
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 209 razy

nick w grze: Kapitan Czajnik

nick steam: Grisza

Post pi─ůtek, 19 stycznia 2018, 19:44

Re: Reset lvl?

Jakim to trzeba by─ç ma┼éym cz┼éowieczkiem, ┼╝eby w chamski i wulgarny spos├│b kogo┼Ť obra┼╝a─ç, co nie raz robi┼ée┼Ť. Mo┼╝esz sobie w realu by─ç nawet prezesem banku, ale skoro zachowujesz si─Ö jak ma┼éy chamik, ┼╝ulik spod sklepu, no to dostajesz bany, to nie jest trudne do rozkminienia. Te wydumane 90% serwera to w┼éa┼Ťnie takie towarzystwo. ┼Ümigiel, Ty, Robocop, Hereh, rzeczywi┼Ťcie wi─Ökszo┼Ť─ç, a tak na prawd─Ö, dos┼éownie i w przeno┼Ťni, margines.

Dostawa┼ée┼Ť od wielu admin├│w bany, ale jednak tylko do mnie masz jakie┼Ť wonty. Ale nie dlatego, ┼╝e Cie nie lubie (xD, jakby┼Ť nie by┼é jakim┼Ť randomem, anonem z internet├│w), tylko dlatego ┼╝e zar├│wno w ┼╝yciu prywatnym, jak i w gierkach, nie toleruje byd┼éa i swo┼éoczy. St─ůd taka niech─Ö─ç do mnie.

Je┼Ťli chodzi o moje walenie na dekiel, bo dosta┼éem jak─ů┼Ť ┼Ťmieszn─ů flag─Ö, to to jest w┼éa┼Ťnie takie my┼Ťlenie ma┼éego cz┼éowieczka, polaczka Verlino. Nie wpisz─Ö sobie tego w cv, nikomu si─Ö nie pochwal─Ö. Mam te flagi tylko po to, aby t─Öpi─ç takich szkodnik├│w w┼éa┼Ťnie. Zawsze jestem pod obserwacj─ů wy┼╝szych rang─ů, mo┼╝e w┼éa┼Ťnie dlatego, ┼╝e (niepotrzebnie, to prawda) wdaj─Ö si─Ö w takie ja┼éowe dyskusje z internetow─ů swo┼éocz─ů i jakbym przekroczy┼é pewn─ů granic─Ö to zosta┼ébym wyrzucony. I mam gdzie┼Ť, co sobie takie os├│bki o mnie my┼Ťl─ů, nie potrzebuje, ani tym bardziej nie przejmuje si─Ö opini─ů byle kogo (taaak, waln─Ö┼éo mi na dekiel, ale to nie jest zwi─ůzane z gr─ů, a zwyk┼é─ů logik─ů. Nie t┼éumacze, nie dla Ciebie...).

Z bardzo wieloma graczami mam bardzo dobry kontakt w grze, jako┼Ť dziwnym trafem nie lubi mnie ten margines, co mi bardzo schlebia.

Co do archeo, to sam ka┼╝esz innym wykorzystywa─ç meeka tylko na mnie, wida─ç ┼╝e masz jaki┼Ť uraz wzgl─Ödem mnie, ale mnie to nie obchodzi.

Pozdrawiam
Pierdol─Ö system, w tym jestem mistrzem.

Jeszcze przyjdzie taki dzień, kiedy wyjdę na ulicę i odbieranie życia zacznę wcielać w życie.

Uruk

Do┼é─ůczy┼é(a): wtorek, 13 pa┼║dziernika 2015, 22:39

Podzi─Ökowa┼é : 12 razy
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 17 razy

nick w grze: Verlino

Post pi─ůtek, 19 stycznia 2018, 22:59

Wida─ç m├│wienie prawdy bardzo Ciebie boli a lizanie dupki to schlebiasz niesamowicie XD, mo┼╝e kiedy┼Ť to zrozumiesz, na chwile obecn─ů zostaje luka. W realu jestem zwyk┼éym Polakiem tak jak wi─Ökszo┼Ť─ç tutaj (powodzenia w nazywaniu innych "polaczkami" kiedy┼Ť trafisz na kamie┼ä i mo┼╝e by─ç nieweso┼éo) wtedy nie kickniesz ani nie zbanujesz ^^. Zdziwi┼éby┼Ť si─Ö jakie reszta ma opinie ale nie mam tutaj zamiaru nikogo wymienia─ç ani zamieszcza─ç jakichkolwiek screen├│w, skoro wol─ů mie─ç w Tobie "ala" kolege to niech sobie maj─ů. A osoby kt├│re wymieni┼ée┼Ť no c├│┼╝, mamy wsp├│ln─ů jedn─ů rzecz - m├│wimy co my┼Ťlimy, ty nas nazywasz marginesem a my sie z Ciebie ┼Ťmiejemy bo jedyne co mo┼╝esz zrobi─ç to da─ç bana ^^ Do Ciebie mam tylko wonty ? wida─ç jak czytasz forum bo by┼éo wi─Öcej tych admin├│w :>
Tak ja ka┼╝e innym gra─ç Archeo i meeka na Ciebie u┼╝ywa─ç, powiedz jeszcze, ┼╝e ka┼╝e reszcie Cie obra┼╝a─ç, podburzam ich przeciwko Tobie co wy tam sobie w g┼éowie ju┼╝ uroi┼ée┼Ť ?? Kapitan Czajnik - jak czytam twoje posty to naprawde zmieni┼ébym Ci nazwe na Kapitan Dzban \,,,/

Dobra bo sie wda┼éem w pseudyskusje to jest temat resetu lvli a mi tu pierdzisz pod nosem swoje racje bo napisalem co mysle. Sabotujesz widze kazda probe ogarniecia serwera czyli wolisz zeby to zamknac wp***u gdzie idac dalej i tak pojda sie yebac twoje super lvle ? nowi nie maja aktualnie za du┼╝ej przysz┼éo┼Ťci wszystko jest rozjebane expem, mo┼╝e zaraz kt├│ry┼Ť wymy┼Ťli, ┼╝e dla nowych instant 300 lev to wgl b─Ödzie paranoja. A ze starzy odejda yhm pomyslmy skoro teraz i tak nie przepadaja za uzywaniem mozgu i nie daja nowym grac wiec jaki z nich pozytek ?
Klapki na oczach nic wiecej a powiedz cos innego to olaboga cham cham cham

Demon

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 17 pa┼║dziernika 2011, 00:01

Lokalizacja: kondominium rosyjsko-niemieckie pod ┼╝ydowskim zarz─ůdem powierniczym

Podzi─Ökowa┼é : 222 razy
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 209 razy

nick w grze: Kapitan Czajnik

nick steam: Grisza

Post pi─ůtek, 19 stycznia 2018, 23:06

Widz─Ö, ┼╝e ┼Ťrednio ogarniasz czytanie ze zrozumieniem, wi─Öc specjalnie dla Ciebie powt├│rze: mam w nosie, co sobie my┼Ťl─ů o mnie gracze, a zw┼éaszcza ci Twojego pokroju. Skoro dla Ciebie jest to tak wa┼╝na kwestia, to jest Twoja sprawa. Lizanie dupki mi schlebia? Jaki┼Ť przyk┼éad, czy tak o sobie gadasz, dla gadania? To jest pytanie retoryczne, czyli specjalnie dla Ciebie wyja┼Ťnienie: takie, na kt├│re nie potrzebna jest odpowied┼║. Nie ma za co.

Polak to obywatel Polski, ale polaczek, polactwo to ju┼╝ cecha, kt├│rej nie ma ka┼╝dy Polak. Negatywna, ale typowa. Wiem, ┼╝e nie ogarniesz, nie m├│j problem. (┼╗eby to lepiej zobrazowa─ç to przytocz─Ö, ┼╝e obwiniasz mnie [xD] za swojego muta na rok czy tam dwa, a nie swoje zachowanie. Ja do tego nawet kciuka nie przy┼éo┼╝y┼éem, bo mi zwyczajnie w ┼Ťwiecie powiewasz. Ale te┼╝ wiem, ┼╝e b─Öd─ůc w swoim ┼Ťwiecie ┼Ťrednio ogarniasz rzeczywisto┼Ť─ç, no ale trudno).

Mo┼╝ecie si─Ö ┼Ťmia─ç, a ja za chamstwo mog─Ö banowa─ç. Wniosek jest taki, ┼╝e masz 50+ ban├│w za obrazy i b├│l du**, ┼╝e kto┼Ť tego nie toleruje.

Nie sabotuje zmian, jakby┼Ť potrafi┼é czyta─ç ze zrozumieniem to zrozumia┼éby┼Ť, ┼╝e sam chcia┼éem resetu, ale teraz b─Ödzie przez to gorzej ni┼╝ jest. Nie oczekuje, ┼╝e to zrozumiesz.

Tyle ode mnie, bez odbioru.
Pierdol─Ö system, w tym jestem mistrzem.

Jeszcze przyjdzie taki dzień, kiedy wyjdę na ulicę i odbieranie życia zacznę wcielać w życie.

Szkielet

Do┼é─ůczy┼é(a): sobota, 23 grudnia 2017, 16:34

Podzi─Ökowa┼é : 0 raz
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 1 raz

nick w grze: G1mrrr

Post czwartek, 1 lutego 2018, 17:37

Server diablo który wam odbiera ludzi zrobił krok w przód, a tutaj nadal nic.
Jakie wie┼Ťci od was?

Uruk

Do┼é─ůczy┼é(a): poniedzia┼éek, 4 lutego 2013, 23:27

Podzi─Ökowa┼é : 0 raz
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 3 razy

nick w grze: kassper24

Post niedziela, 4 lutego 2018, 11:29

jestem na nie . nie po to gralem tyle lat zeby teraz wyzerowac lvle. juz napewno bym nie wr├│cil szczegolnie ze nie mam czasu zeby siedziec i grac.

Harpia

Do┼é─ůczy┼é(a): niedziela, 27 listopada 2016, 16:15

Podzi─Ökowa┼é : 3 razy
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 11 razy

nick w grze: =Ble= Bwo

nick steam: ble_bwo

steam ID: STEAM_0:1:26797766

Post niedziela, 4 lutego 2018, 14:07

Dla mnie mo┼╝na serwer zamkn─ů─ç i tak nic i nikt nie robi z tym ┼╝eby go odratowa─ç. Albo odda─ç komu┼Ť kto ogarnia to wszystko. Wcze┼Ťniej proboszcz pisa┼é, ┼╝e mo┼╝e pomoc ale wida─ç w┼éadza dalej jest przy swoim i serwer jak wygl─ůda tak wygl─ůda sami widzicie co jest. Teraz graj─ů tylko Ci sami ludzi. Jakie zmiany nast─ůpi┼éy od czasu gdy predator dosta┼é w┼éadzy? Pare map i muzyka na koniec rundy kt├│ra i tak czasem nie dziala. Chwa┼éa mu za to jaki┼Ť kroczek w prz├│d by┼é a co dalej?
Wszyscy poszli na innego diablomoda i ju┼╝ chyba nie wr├│c─ů tutaj.

Uruk

Post niedziela, 4 lutego 2018, 17:13

dajcie ip na ten inny serwer jak mo┼╝ecie :)

A tutaj to krzy┼╝ na drog─Ö bomba w kiesze┼ä nie ma ani winnych rozpierdolenia serwera ani nawet nikogo, ┼╝eby go wyratowa─ç. Ch─Ötni s─ů spoza sieci ale jak wida─ç to ma po prostu [przepraszam] :D

Eldoka

Podzi─Ökowali: Anx1ty, eggsy moje
Ocena:5%

Skrzat

Do┼é─ůczy┼é(a): czwartek, 8 lutego 2018, 10:58

Podzi─Ökowa┼é : 1 raz
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 0 raz

nick w grze: Don't touch me, bitch.

Post czwartek, 8 lutego 2018, 11:09

Nie rozumiem czemu macie b├│l pupki o reset poziom├│w, przecie┼╝ gra od pocz─ůtku b─Ödzie ciekawsza (i nie, nie gram tu od paru dni tylko od jakiego┼Ť 2k11 roku) i ludzie te┼╝ przyjd─ů. Fakt faktem, Czajnik ma racje - trzeba zrobi─ç porz─ůdn─ů reklame na MasterCS i CSSetti, bez tego ani rusz aby serwer mia┼é graczy, lecz co po reklamie skoro s─ů takie poziomy? Wbije nefer kapciem albo jaki┼Ť 400+ i ju┼╝ nie ma tych nowych, przecie┼╝ oni nie b─Öd─ů si─Ö m─Öczy─ç z ubiciem na 100/50 (nie wiem jak to teraz jest) takiej osoby. Jak dla mnie reset + porz─ůdna reklama + odrodzenie klas VIP oraz samego VIP'a i odpalenie sklepiku wraz z xp boostem b─Ödzie dobrym krokiem w prz├│d, serwery tego typu polegaj─ů na tym aby takie rzeczy by┼éy, to zach─Öca w tych czasach nowych graczy, a takiego serwera jak ten nie ma i nie b─Ödzie, tak samo jak D3 dawno temu.
Jeżeli jednak nikt tego nie zrobi, to serwer dosłownie można spisać na straty.

Uruk

Post czwartek, 15 lutego 2018, 17:12

a kolega lubi grzeba─ç, ┼╝e si─Ö tak brzydko wyra┼╝─Ö patykiem w g├│wnie ? Podejrzewam, ┼╝e nie wi─Öc warto odpu┼Ťci─ç bo serwer jest spisany na straty. Szkoda bo by┼é potencja┼é ale nie ma co strz─Öpi─ç ryja.

Elkoka typiarze
Poprzednia strona

• Reklama

Powr├│t do [LOD1] Sprawy serwera

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w

• Partnerzy

stat4u